Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Prawo Nieruchomości

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikat w sprawie egzaminów stacjonarnych z prawa cywilnego w roku akademickim 2020/2021

Egzaminy z prawa cywilnego odbędą się w formie stacjonarnej w następujących terminach: 16, 17 i 18 czerwca 2021 r. oraz 2 września i – w razie potrzeby (w zależności od liczby osób przystępujących do egzaminu poprawkowego) – dodatkowo 3 września 2021 r. Egzamin zostanie przeprowadzony w formie stacjonarnej. Zaplanowany na 31 maja 2021 r. egzamin przedterminowy nie odbędzie się.

Egzaminy z prawa cywilnego odbędą się w formie stacjonarnej w następujących terminach: 16, 17 i 18 czerwca 2021 r. oraz 2 września i – w razie potrzeby (w zależności od liczby osób przystępujących do egzaminu poprawkowego) – dodatkowo 3 września 2021 r. Egzamin zostanie przeprowadzony w formie stacjonarnej. Zaplanowany na 31 maja 2021 r. egzamin przedterminowy nie odbędzie się


Egzamin składa się z dwóch części – testowej i kazusowej i jest przeprowadzany zgodnie z ogłoszonym na stronie Katedry regulaminem. Ze względów bezpieczeństwa liczba osób przystępujących w każdym terminie do egzaminu nie może być większa niż 200. Zapisy na egzamin odbywają się wyłącznie przez system USOS. 
Osoby przystępujące do egzaminu w każdym terminie zostaną podzielone na 4 grupy po maksymalnie 50 osób, które będą zdawały egzamin w oddzielnych salach w trzech budynkach: na ul. Brackiej 12 (aula), na ul. Olszewskiego 2 (sale 218 i 219) oraz na Krupniczej 33a (aula podzielona na dwie części).  Osobny komunikat określał będzie zasady bezpieczeństwa obowiązujące w trakcie egzaminu. 


Prosimy o przychodzenie na egzamin w czasie podanym w osobnych komunikatach ogłaszanych przed egzaminem na stronach Katedry oraz stosowanie się do ogłoszonych zasad bezpieczeństwa i poleceń pracowników Katedry odpowiedzialnych za przeprowadzenie egzaminu wydawanych w trakcie egzaminu. 
Przeglądanie prac (z części kazusowej) zostanie zorganizowane zdalnie. O terminie poinformujemy na co najmniej 2 dni przed zaplanowanym terminem. 


Osoby, które z powodu stanu zdrowia lub innej ważnej przyczyny nie mogą przystąpić w podanym terminie do egzaminu, mogą zwrócić się do kierownika Katedry o zgodę na egzamin w formie ustnej (zdalny). Podania prosimy przesyłać drogą elektroniczną (z adresu w domenie UJ) na adres poczty elektronicznej kierownika Katedry prof. dr hab. Jerzego Pisulińskiego (jerzy.pisulinski@uj.edu.pl).