Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Informacja w sprawie zajęć w Katedrze Prawa Cywilnego

Wykłady i ćwiczenia z prawa cywilnego na studiach niestacjonarnych rozpoczynają się już 1 października 2021 r. (pierwszy zjazd). Studenci zarejestrowani na przedmiot otrzymają informację w sprawie wykładu od prowadzącego wykład w sprawie sposobu przeprowadzenia wykładu (narzędzi informatycznych, za pomocą których będzie prowadzony wykład). 


Natomiast prowadzący ćwiczenia z prawa cywilnego na studiach niestacjonarnych - prócz informacji dotyczących narzędzi informatycznych, za pomocą których będzie prowadzone ćwiczenia odbywające się zdalnie - poinformują także o materiałach, z którymi należy się zapoznać przed pierwszymi ćwiczeniami, które odbędą się 3 października 2021 r. (niedziela) oraz prześlą ewentualnie takie materiały. 


Wykład z prawa cywilnego na studiach stacjonarnych rozpoczyna się od części ogólnej 5 października 2021 r. Studenci zarejestrowani na przedmiot otrzymają informację od prowadzącego wykład w sprawie sposobu przeprowadzenia wykładu (narzędzi informatycznych, za pomocą których będzie prowadzony wykład). 


Pierwsze spotkania organizacyjne w ramach ćwiczeń i seminariów z prawa cywilnego na studiach stacjonarnych odbędą się w pierwszym tygodniu października (począwszy od 4 października 2021 r.). W przypadku ćwiczeń i seminariów prowadzonych zdalnie prowadzący poinformują zapisanych na te zajęcia studentów o narzędziach informatycznych, za pomocą których będą prowadzone zajęcia.

 

prof. dr hab. Jerzy Pisuliński
kierownik Katedry Prawa Cywilnego