Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Prawo Nieruchomości

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności:

Komunikat w sprawie egzaminu testowego w formie stacjonarnej

06.07.2020
Egzamin testowy w formie stacjonarnej odbędzie się 8 lipca 2020 r. w salach A i B w budynku Centrum Dydaktycznego Wydziału Prawa i Administracji przy ul. Krupniczej 33a. Egzamin rozpocznie się o godz. 11:00.
więcej o Komunikat w sprawie egzaminu testowego w formie stacjonarnej

Komunikat w sprawie egzaminu z prawa cywilnego

05.07.2020
Studenci zapisani na egzamin testowy w formie stacjonarnej zdają egzamin w dotychczasowy sposób, z uwzględnieniem dodatkowych ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią. Informacje o miejscu zdawania egzaminu testowego należy śledzić na stronie internetowej Katedry, ponieważ informacje w systemie USOS i w aplikacji egzaminacyjnej nie są aktualne. Część testowa egzaminu zorganizowana w formie online odbędzie się za pośrednictwem aplikacji MS Teams.
więcej o Komunikat w sprawie egzaminu z prawa cywilnego

Komunikat w sprawie egzaminu z prawa cywilnego w lipcu 2020 r.

08.06.2020
Część testowa dla osób, które nie mogą przystąpić do testu 8 lipca zdalnie, odbędzie się tego samego dnia, tj. 8 lipca, o godz. 11. Zapisy na egzamin odbywają się przez system USOS. Studenci, którzy zaliczą test (zdalnie lub w formie stacjonarnej), zostaną podzieleni na trzy grupy. Każda grupa będzie pisała część kazusową innego dnia (15, 16 lub 17 lipca). Na część kazusową egzaminu nie będzie osobnych zapisów. Więcej szczegółów po kliknięciu w link.
więcej o Komunikat w sprawie egzaminu z prawa cywilnego w lipcu 2020 r.

Komunikat w sprawie zapisów na egzamin testowy z prawa cywilnego

07.06.2020
Dodatkowe grupy egzaminacyjne na egzamin testowy z prawa cywilnego powinny być widoczne w systemie USOS od ok. wtorku 9 czerwca 2020 r.
więcej o Komunikat w sprawie zapisów na egzamin testowy z prawa cywilnego

Komunikat w sprawie egzaminu ustnego z prawa cywilnego u prof. F. Zolla

31.05.2020
Egzamin ustny z prawa cywilnego u prof. F. Zolla odbędzie się 22 czerwca 2020 r. o godz. 13:00 na platformie MS Teams. Uprawnieni studenci proszeni są o zalogowanie się o wskazanej godzinie do aplikacji.
więcej o Komunikat w sprawie egzaminu ustnego z prawa cywilnego u prof. F. Zolla